Yukarı
1996'dan günümüze...

Hakkımızda

CANBAYLAR PEN firması olarak 1996 yılında girdiğimiz PVC sektöründe, 2001 yılında kendi firmamızı kurarak ticari hayatımız başladı.

İlk üretim markamız SEBİLPEN ile 1 yıl çalıştıktan sonra,İkinci üretim firmamız TECNOPLAS ile 9 yıl çalıştık sonrasında ,Üçüncü olarak FIRATPEN markası ile 10 yıl gibi uzun bir süre bayiliğini yaparken BURSA nın en büyük 2 firmasından biri haline geldik ve son olarak,Kalitesiyle kendini dünya çapında ve özellikle Türkiye piyasasında adıyla kanıtlayan PİMAPEN PİMAŞ gurubunun bayiliğiyle çalışmaya başladık.2021,haziranında PİMAPEN üretici bayisi olmamıza rağmen TÜRKİYE GENELİNDE ilk 20 ye 6 ay gibi kısa bir sürede ulaştık.

Bu başarımızı ”Müşteri memnuniyetini önceleyen profesyonel hizmet anlayışımızdan aldık. Üretimden montaja her aşamada yüksek kalite standartlarından taviz vermeden sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle daima ”müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz.

Satıştan üretime, üretimden montaja, montajdan kalite kontrole kadar profesyonel personelimiz ve alanında uzman montaj ekiplerimiz ile; hep bu kaliteli hizmet anlayışıyla çalışarak ilerliyoruz.

Sektörde planlı çalışma ve hizmet kalitesinin artmasına yönelik sürekli teknolojik yatırımlarımızla, 1,200 m2’lik modern siensi üretim tesisi ve yaygın showroom ağımızla 20 yıl gibi bir sürede yurt genelinde 20.000’i aşkın daire teslimi ve 4000'i aşkın müşterimize ulaşan hizmetimizle bugün ilk 10 pimapen üreticisi'nden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

PVC kapı ve pencere sistemlerinin yanında ISI YALITIMLI ÇİFT CAM üretimi ve alüminyum kapı ve pencere sistemleri, katlanır ve yana kayar cam sistemleri, küpeşte, cam küpeşte, sineklik üretimleriyle de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ayrıca STAR-FORMET çelik kapı BURSA anabayisi ve BRANGO KAYSERİ çelik kapı BURSA anabayisi olarak yılda yaklaşık 2.500 daireye çelik kapı montaj ve teslimatı yapmaktayız.

Kalite kontrol uzman ekibimizle denetlenen üretimlerde, 2 yıl imalat ve montaj garantisi ve ayıca iş teslim tutanağı ile siz değerli müşterilerimizin görüşlerine başvurarak, kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek için çalışmaktayız.

Yüksek kalite anlayışımız ve üretici bayi fiyat avantajlarımızla daima müşteri memnuniyeti için çalışmayı gaye edindik.

Memnun kalacağınız kalite ve hizmet anlayışımızla tanışmanız dileğiyle...

25
Yıldan Fazla
Tecrübe
1200
m2
Üretim Alanı
20000
Üzeri
Daire Teslimi
4000
Üzeri
Memnun Müşteri